kwiecień 2026
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

KATEGORIE

Zapraszamy na V. Kraśnicki Festiwal Fitness❗

To nasz mały jubileusz, po raz 5️⃣ w Kraśniku spotkamy się z zapalonymi amatorami sportu, którzy cenią sobie aktywny tryb życia. 🤸🏻‍♂️

11 października w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku czekać będą na Was zajęcia energy cardio z Natalią Cieślik i misja pośladki z Sandrą Kuchta-Zięba, a także bezpłatne masaże, strefa beauty, degustacje shotów witaminowych i odżywek, bezpłatny catering dietetyczny oraz stoiska promocyjne.

Prawdziwy HIIT❗to trening, który poprowadzi Mistrzyni Świata w fintess sylwetkowym i właścicielka marki Gacka Fitness – Natalia Gacka.

Dla uczestniczek i uczestników wydarzenia przygotowaliśmy także loterie 🎁 z nagrodami!

Do zobaczenia! 😊❤️

Zadanie współfinansowane jest z Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik.

#KraśnikMiastoSportu